Produktet

 • Bashkim i shpejtë

  Bashkim i shpejtë

  Lidhjet e shpejta të cilat kryesisht i kemi prodhuar i janë hequr çorapët, dado, kapëset etj. Të gjitha standardet e specifikuara prodhohen sipas modelit të vizatimit.Në përgjithësi, të gjitha dimensionet janë të sakta, sepse është shumë e rëndësishme të montoni.Për të gjithë prizën përpara se të dërgohet, ne të gjithë bëjmë testim 100% të presionit të ajrit.Sipërfaqja është e galvanizuar dhe e zezë, gjithashtu eksportojmë produktin e ashpër.

 • Lidhës

  Lidhës

  From 2012 fabrika jonë filloi të prodhojë pajisje elektrike, në fillim prodhojmë trupin e kanalit me hekur të lakueshëm, pastaj i zmadhojmë artikujt e tjerë.Tani mund të prodhojmë Guat, bushing, EYS, Lt lidhës me priza, lt lidhës pa priza, bashkim, zmadhues, thithkë mbyllëse, thithës kullimi, mbulesë, priza alumini etj. Në fillim përdorim kallëpin e rërës së zezë për të prodhuar, më pas përmirësohemi hap pas hapi, tani të gjithë rishikuam kallëpin e ri me rërë të verdhë, filli është bërë me makinë CNC.Për të marrë më shumë informacion, mos ngurroni të na njoftoni.Faleminderit shumë dhe uroj që ne të mund të fillojmë biznesin tonë!

 • Bashkimi

  Bashkimi

  From 2012 fabrika jonë filloi të prodhojë pajisje elektrike, në fillim prodhojmë trupin e kanalit me hekur të lakueshëm, pastaj i zmadhojmë artikujt e tjerë.Tani mund të prodhojmë Guat, bushing, EYS, Lt lidhës me priza, lt lidhës pa priza, bashkim, zmadhues, thithkë mbyllëse, thithës kullimi, mbulesë, priza alumini etj. Në fillim përdorim kallëpin e rërës së zezë për të prodhuar, më pas përmirësohemi hap pas hapi, tani të gjithë rishikuam kallëpin e ri me rërë të verdhë, filli është bërë me makinë CNC.Sipërfaqja që ne kryesisht bëjmë tani është elektrike, por gjithashtu mund të bëhet me galvanizim të nxehtë fillimisht pastaj elektrike.Gjithashtu per artikullin e ri kemi edhe eksperiencen per te hapur kallepin, nese jeni te interesuar mirepresim te na kontaktoni.

 • Trupat e kanalit

  Trupat e kanalit

  Nga viti 2012 fabrika jonë fillon të prodhojë pajisje elektrike, në fillim prodhojmë trupin e kanalit, duke përfshirë (LL,LR, LB,T) me hekur të lakueshëm, pastaj i zmadhojmë artikujt e tjerë.Tani mund të prodhojmë Guat, bushing, EYS, Lt lidhës me priza, lt lidhës pa priza, bashkim, zmadhues, thithkë mbyllëse, thithës kullimi, mbulesë, priza alumini etj. Në fillim përdorim kallëpin e rërës së zezë për të prodhuar, më pas përmirësohemi hap pas hapi, tani të gjithë rishikuam kallëpin e ri me rërë të verdhë, filli është bërë me makinë CNC.Sipërfaqja që ne kryesisht bëjmë tani është elektrike, por gjithashtu mund të bëhet me galvanizim të nxehtë fillimisht pastaj elektrike.Gjithashtu per artikullin e ri kemi edhe eksperiencen per te hapur kallepin, nese jeni te interesuar mirepresim te na kontaktoni.

 • Hose Mender

  Hose Mender

  Përmirësuesit e zorrëve të çelikut të karbonit kanë përmasa të sakta, sjellje më të mirë mekanike dhe ngushtësi, dhe përdoren gjerësisht në industritë e energjisë, përpunimit dhe fabrikimit të ndërtimit.
  Ne ofrojmë një gamë të plotë të thithkave prej çeliku të karbonit.Dhe është prodhuar nga ekipi teknik duke përdorur çelik të karbonit të cilësisë së lartë dhe makineri të avancuara teknologjikisht.

 • Kapëse shtëpie me tela të dyfishta

  Kapëse shtëpie me tela të dyfishta

  Kapëse me vidë të projektuar me tela të dyfishtë janë shumë të dobishme dhe ofrojnë forcë të madhe shtrënguese.I përshtatshëm për t'u përdorur, thjesht lëshojeni dhe shtrëngoni vidën për të rregulluar diametrin e kapëses.Ideale për përdorim industrial ose shtëpiak, ndihmon në uljen e presionit dhe mbrojtjen e zorrës.

 • Kapëse me dy bulona

  Kapëse me dy bulona

  1. Sipërfaqja e brendshme ka kreshta të dyfishta kapëse
  2. Kapjet e bulonave janë të përforcuara për të parandaluar përkuljen jashtë shtrirjes
  3. Matni saktë OD-në e zorrës përpara se të porosisni kapëset
  4. Vlerat e çift rrotullimit për kapëset bazohen në bulonat e thata.Përdorimi i lubrifikantit në bulona do të ndikojë negativisht në performancën e kapëses
  Lista e madhësive të kapëseve të dyfishtë si më poshtë:

 • Kapëse zorrësh me një rrufe

  Kapëse zorrësh me një rrufe

  Shijiazhuang donghuan kallëpe hekuri të lakueshëm bashkë., Ltd është prodhuesi profesional i kapëses së zorrëve të të gjitha madhësive.Produktet kryesore: Mbërthyes amerikan i zorrës, kapëse gjermane e zorrës, kapëse britanike për zorrët, kapëse e zorrës së dorezës, kapëse e zorrëve të rënda, Kapëse zorrësh me rreshtim gome, Mbërthyes për zorrën e vetme të veshit, Kapëse e zorrës së pranverës.

 • Lidhjet e zorrës së ajrit Lloji i BE-së

  Lidhjet e zorrës së ajrit Lloji i BE-së

  Transferimi i ajrit të kompresuar, lidhja e mjeteve pneumatike dhe sistemeve pneumatike, sistemet e ujit në industri, në kantieret e ndërtimit, bujqësia dhe hortikultura.

 • Valvula

  Valvula

  Ne kemi një ekip profesional dhe me përvojë për të siguruar cilësinë e produktit.Për valvulën përpara dërgesës do të kontrollohet një nga një nga departamenti i QC.Produktet tona kanë përmasa të sakta, sjellje më të mirë mekanike dhe ngushtësi, dhe përdoren gjerësisht në lidhjen e tubave të gazit, ujit, energjisë elektrike dhe naftës.Nëse keni modelin ose mostrën tuaj, ne gjithashtu mund të prodhojmë sipas kësaj.

 • Pajisjet e kapëseve të tubit

  Pajisjet e kapëseve të tubit

  Detajet 1. Pajisjet e kapëseve të tubave prej hekuri të lakueshëm Produkti ynë është prodhuar sipas kërkesave të EN-GJMB-300-6 me rezistencë në tërheqje min 300 N/mm2 dhe zgjatim min 6%. Zakonisht forca reale në tërheqje është më e lartë se 300, mund të arrijnë në 330 dhe zgjatja mund të arrijë në 8%. Kjo do të thotë se materiali ynë është midis EN-GJMB-300-6 dhe EN-GJMB-330-8.2. Përdorimi: Pajisjet e kapëseve të tubave të lakueshëm të hekurit të përdorura për të lidhur tubin e çelikut, rang të ndryshëm pajisjesh mund të kombinohen me tubacione standarde ...
 • Thithat e KC

  Thithat e KC

  Thithat e çelikut të karbonit kanë përmasa të sakta, sjellje më të mirë mekanike dhe ngushtësi, dhe përdoren gjerësisht në energjinë e ndërtimit, përpunimin dhe industritë e fabrikimit

  Ne ofrojmë një gamë të plotë të thithkave prej çeliku të karbonit.Dhe është prodhuar nga ekipi teknik duke përdorur çelik të karbonit të cilësisë së lartë dhe makineri të avancuara teknologjikisht.

12Tjetra >>> Faqe 1/2