Camlock спојки

Краток опис:

Нашата фабрика се наоѓа во градот Шиџиажуанг, провинцијата Хебеи веќе 35 години.
Главните производи се фитинзи за податливи железни цевки, брадавици за челични цевки, стеги за црево, спојување на цревото за воздух и стеги за црево со двојни завртки, фитинзи за електрични цевки, одлеаноци и други производи за леење според цртежите и примероците на клиентите.


Детали за производот

Ознаки на производи

Детали

Алуминиум: ASTM A356, ASTM A104
Нерѓосувачки челик: SS304, SS316
Пластика: ПП, најлон

Коментари

Тип: A, B, C, D, E, F, DC, DP Поврзување: BSP, NPT, крај на цревото
Големина: 1/2" до 8" Примена: За противпожарна опрема
Запечатување: NBR, EPDM, тефлонски, итн

Нашата фабрика се наоѓа во градот Шиџиажуанг, провинцијата Хебеи веќе 35 години.
Главните производи се фитинзи за податливи железни цевки, брадавици за челични цевки, стеги за црево, спојување на цревото за воздух и стеги за црево со двојни завртки, фитинзи за електрични цевки, одлеаноци и други производи за леење според цртежите и примероците на клиентите.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

    Категории на производи