Унијата

Краток опис:

Fод 2012 година нашата фабрика почна да ги произведува електричните фитинзи, најпрво произведуваме цевководно тело со податливо железо, а потоа ги зголемуваме другите артикли.Сега можеме да произведеме Guat, черупка, EYS, Lt конектор со навртки, lt конектор без навртки, спој, зголемувач, затворање брадавица, одводен воздух, капак, алуминиумски навртки итн. се подобруваме чекор по чекор, сега сите го ревидиравме новиот калап со жолт песок, конецот е направен од CNC машина.Површината што главно ја правиме сега е електрична, но може да се направи и со топло поцинкувано прво, потоа со електрична.Исто така за новиот артикал имаме и искуство за отворање на калапот, доколку сте заинтересирани добредојдени контактирајте со нас.


Детали за производот

Ознаки на производи

Употреба

Здружението што се користи за спојување на канали, или проводници до куќишта или други уреди, без ротација на цевки, итн. Овозможува иден пристап и отстранување на компонентите на системот.За големината 3/4 и 1 материјалот е јаглероден челик, големината 11/2 и 2 материјалот е податливо железо.

Видови: фитинзи за цевки

Pнаведено име ГОЛЕМИНА ПАКЕТ
UНИОН 3/4 Во мала кутија потоа во голема картонска кутија
UНИОН 1 Во мала кутија потоа во голема картонска кутија
UНИОН 1-1/2 Во мала кутија потоа во голема картонска кутија
UНИОН 2 Во мала кутија потоа во голема картонска кутија

Материјал

Унија --- Податливо железо со електро поцинкувано
Унија --- Јаглероден челик со електрогалванизиран
5. Големина: 3/4''-2''
6. Тема: NPT
7. Услови за плаќање: ТТ 30% претплати на производите пред производството и ТТ билансот по добивањето на копија од B/L, целата цена изразена во УСД;
8. Детали за пакување: Спакувани во картони потоа на палети;
9. Датум на испорака: 60 ​​дена по добивањето на 30% претплати и исто така потврдување на примероци;
10. Толеранција на количина: 15%


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

    Категории на производи