Фитинзи за цевки од нерѓосувачки челик

Краток опис:

1. Опрема од не'рѓосувачки челик, вклучувајќи колена од 90°, улични колена од 90°, колена од 45°, вкрстени, маички, синдикати, шестоаголни капачиња, шестоаголни чаури, шестоаголни приклучоци, приклучоци, приклучоци, ниски редуктори, редуктори Брадавици, брадавици за цевки, шестоаголни брадавици за заварување, потпорна навртка, брадавици со цевки итн. Имаме разновидна опрема за обработка, како што се CNC струг, машина за дупчење, машина за глодање, машина за штанцување, хидраулична преса, машина за калапи за инјектирање, машина за заварување итн.


Детали за производот

Ознаки на производи

Детали

1. Опрема од не'рѓосувачки челик, вклучувајќи колена од 90°, улични колена од 90°, колена од 45°, вкрстени, маички, синдикати, шестоаголни капачиња, шестоаголни чаури, шестоаголни приклучоци, приклучоци, приклучоци, ниски редуктори, редуктори Брадавици, брадавици за цевки, шестоаголни брадавици за заварување, потпорна навртка, брадавици со цевки итн. Имаме разновидна опрема за обработка, како што се CNC струг, машина за дупчење, машина за глодање, машина за штанцување, хидраулична преса, машина за калапи за инјектирање, машина за заварување итн.Користејќи квалитетен материјал и софистицирани машини, нашата палета на фитинзи за заварување со задник е позната по својот висок квалитет, нула-дефекти и супериорни перформанси.Нашите производи се широко признати и доверливи од корисниците и можат да задоволат постојано променливи економски и социјални потреби.Нашите професионалци се грижат понудените производи да бидат квалитетни во согласност со глобално прифатените норми за квалитет.За да се увериме, секој производ е строго произведен со следење на предлозите дадени од нашиот тим за истражување и развој и дополнително строго проверен во нашата единица за тестирање на квалитетот.

2.Материјал: не'рѓосувачки челик 316/304

3.Достапна големина: 1/8''--6''

4.Техника: Беспрекорно, технолошки инвестициско лиење и CNC обработка

5.Стандард: ASTM, EN, стандард (ASTM, EN) или нестандарден

6.Класа на притисок: 150-3000lbs

7.Примена: се користи во врска, покривка на притисок, конструкција, структура Цевка, електрична енергија.Погоден за противпожарни цевки, воздух, гас, нафта и така натаму.

8.Поврзување: заварено, машко, женско, прирабница

9. Површинска завршница: полиран, поцинкуван

10.Послуга по продажба

11. Следење на транспортот, погрижете се стоката да стигне до клиентот.Решете го секој проблем со квалитетот.
Услови за плаќање: ТТ 30% претплати на производите пред производството и ТТ билансот по добивањето копија од B/L, целата цена изразена во УСД;

12. Детали за пакување: Спакувани во картони потоа на палети;

13. Датум на испорака: 60 ​​дена по добивањето на 30% претплати и исто така потврдување на примероците;

14. Толеранција на количина: 15% .


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја